На Всесвітньому кубку міжнародного конкурсу студентських соціальних проектів Енактус (Enactus) в Китайській Народній Республіці, який відбувся в кінці жовтня 2014р., Україну представляли студенти Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Столиця КНР гостинно прийняла національних чемпіонів Enactus з 34 країн,  а також представників світової бізнес-еліти. Перемога на національних змаганнях в Києві принесла команді КНЕУ можливість … Читати далі Команда КНЕУ – серед лідерів Всесвітнього кубку міжнародного конкурсу студентських соціальних проектів Енактус (Enactus)